St. Myjava

Zoznam účastníkov:Jozef Michalec, Igor Naništa, Milan Babišík, Božka Ilavská, Štefan Škoda, Daniela Fáziková, Ján Budoš, Peter Hovorka, Milan Ševčík, Jozef Nádaský, Juraj Poláček

V nedeľu 29.júla sme sa stretli na dohodnutých miestach (Trnava, Trebatice) a po krátkom občerstvení sme sa vydali smerom na Prašník, Podkylavu, nad Košariská do Priepasného (1ks defekt.) a Polianky, (po krátkej informácii ohľadom Karpaty-Tour nás opustila Božka kvôli návšteve rodiny). Potom Myjava centrum, Brestovec, Stará Myjava za ňou doľava smerom k vodnej nádrži St.Myjava, vedľa Euromesta k cieľu SkiLand-Bufet. Tu sme stretli aj Jána Mozoláka, ktorý išiel sólo jazdu na V. Javorinu.

Po krátkom odpočinku a pivu, guláši, utopencami a obl.rožkami, sme sa rozhodli najkratšími cestami ísť domov. Trojčlenná partia sa oddelila smerom na Poriadie, St.Turú do Piešťan. Zbytok pokračoval cez Turú Lúku doľava cez Belanských a Žriedlovú dolinu, Brezovú do miestneho šenku. Ďalšia partia cesťákov šla cez Jablonicu a Bielu horu do Trnavy.

Vrchári cez Dobrú vodu do Trnavy na Kopánku do šenku. Ozval sa Janko Budoš, že je pri Maduniciach, aby sme počkali, že za hodinu príde. Občerstvenie trvalo ďalšiu hodinu.

Ďakujem za bohatú účasť aj pekné počasie. A kto neprišiel, môže banovať, lebo bolo fajn počasie a pekná trasa s príma gulášom pri vleku na St.Myjave.

J.Michalec